Tellimise info - Toonerid ja tindid VIP Office www.elpaste.ee
Tellimise info - Toonerid ja tindid VIP Office

    
    Главная
    Регистрация
    Прайс-лист
    Обратная связь
    Info
    Tellimise info

Русский / English / Eesti
 


  
Поиск:
    
искать в найденном
Каталог
  Brother tooner
  Canon tooner
  Epson tooner
  HP tooner
  Minolta tooner
  OKI tooner
  Samsung tooner
  Xerox tooner
  Drum Units
  Brother tindid
  Canon tindid
  Epson tindid
  HP tindid
  Lexmark tindid
  Sharp tindid
  Xerox tindid
Логин:
Пароль:

забыли пароль?
Регистрация

Обмен ссылками

 

 

 

kunstikaubad
Tellimuse tegemine
Et valida eesti keelt, on vaja üleval pool paremas nurgas vajutada "Eesti" ja selle all valida ka Keel: Eesti keel
Et lisada soovitud kaupa ostukorvi, vajutage sellest toodest parem pool asuva nuppu "Ostukorvisse". Kui soovite tellitavat kogust muuta, pange pop-up aknas vastavasse lahtrisse soovitav kogus ning vajutage nuppu “uuenda”. Et edasi kauba valimisele minna, vajutage "Sulge" Kauba kustutamiseks ostukorvist vajutage nuppu “x”
Ostukorvi lisatud kaupade arvu ja tellimuse summat saate näha menüü paremas servas. Ostukorvi sisu vaatamiseks vajutage “Minu ostukorv”. Ostukorvis saab samuti muuta koguseid ja kustutada kaupu eelnevale kirjeldusele vastavalt.
Kogu ostukorvi kustutamiseks vajutage "tühjenda".
Tellimuse esitamiseks vajuta ostukorvis nuppu “Edasi kassasse”.
Tellimuse esitamiseks pole vaja end registreerida. Vajutage "Kiirarveldus" ja täidage kõik kohustuslikud väljad.
Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.
Pärast väljade täitmist vajutage "Ok" nuppu ja valige teile soobiv saatmise viis, mis kohe näitab teie postikulud. "Postil saamine" on Eesti Posti standart pakk või ELS+ on kuller. Vajutage "Jätka".
Siis kinnitage oma maksmise andmed ja maksmiseviis: ülekannega 100% ettemaks, vajutades "jätka". Kontrollige veelkord oma tellimust ja vajutage "Saada tellimus". Selle pärast teie emailile tuleb kiri teie tellimusega, mille pärast oodetakse teilt maksmist. Kõik korrektselt tellitud, kinnitatud ja makstud kaubad jõuavad kohale 3 - 5 tööpäeva jooksul. Kauba tarne viibimisel üle 30 päeva on Teil õigus ettemakseks tehtud raha tagasi saada. Aega hakatakse lugema raha laekumise hetkest meie arveldusarvele. Pakkummised ja hinnad kehtivad 10 päeva. Kõik ostukorvis kuvatud kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu. NB! VIP Office e-poe hinnad võivad erineda kaupluste hindadest.

Maksmine
Tellitud kauba eest tuleb tasuda pangaülekandega Elpaste OU arveldusarvele:
SEB a/a 10220019267222 Makse selgitusse palume kindlasti sisestada kinnituskirjas sisalduv tellimuse number.

Kohaletoimetamine
Kohaletoimetamine maksustatakse järgnevalt:
* Eesti post standartpakk : 3,40€ + 0,38eur/1kg
* Kulleritasu ELS+: 6.4€

Tellimusest taganemine
Tellimusest on õigus taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest. Tellimusest taganemiseks loetakse 14 päeva jooksul tellitud kauba tagastamist müüjale või sama aja jooksul avaldust saatmise juhatajale. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Toodete tagastamise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa. Klient kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud kuni 10 EUR ulatuses, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule (vale voi defektne toode).

Pretensioonide esitamine
VIP Office poolt müüdavatele toodetele kehtib VÕS $-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. See kehtib tarbijale kui füüsilisele isikule kes ei kasuta seadmeid iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisel. Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba kliendile väljastamise kuupäevast. Kui asi ei vasta lepingutingimustele, võib tarbija nõuda muujalt asja parandamist või asendamist. Juhul, kui asja parandamine või asendamine ei ole võimalik või asja parandamisega/ asendamisega põhjustatakse tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal õigus ka lepingust taganeda (nõuda raha tagastamist).
E-pood VIP Office - Elpaste OÜ, Tallinna mnt 17, Narva 20303

Версия для печати Версия для печати

Корзина
(нет товаров)

Оформить заказ >>
Новости

Рекомендуем

Подписаться на новости:Голосование
  У вас принтер
Epson
HP
Canon
Lexmark
Brother
...другой

 
Narva, Tallinna mnt. 17 , tel. 3560676 [ Главная | Корзина | Info | Tellimise info | Прайс-лист | Регистрация ] Tallinn, Sõle 73, tel. 6609587

Copyright © VIP Office toonerid ja tindid . VIP OFFICE